7. 10. - 9. 10. 2005


Přátelé, kamarádi,
TOM 19151 — Balloon Club Vás srdečně zve na podzimní meteorologicko–vizionářský výlet, který nás spolehlivě připraví na nadcházející roční období.

TERMÍN: pátek 7. 10. – neděle 9. 10. 2005

ODJEZD: v pátek 7. 10. 2005, sraz v 16:00 na nástupišti stanice metra Černý most (odjezd autobusu směr Vrchlabí – Špindlerův Mlýn v 16:20 z nástupiště č. 2, jedeme do zastávky Studenec, pošta).

PŘÍJEZD: v neděli 9. 10. 2004 na Hlavní nádraží, sraz v 18:10 uprostřed u pokladen (příjezd vlaku v 18:00 – R 742 ze směru Meziměstí – Chlumec nad Cidlinou, vyjíždíme v 15:12 ze stanice Martinice v Krkonoších s přestupem v Chlumci nad Cidlinou).

UBYTOVÁNÍ: v bývalé škole v obci Bukovina u Čisté mezi Novou Pakou a Vrchlabím (viz. mapka přiložená pro lepší představu).

S SEBOU A NA SEBE: teplé oblečení a dobré boty. To vše v pohodlném batohu. Nezapomeňte na pláštěnku a mycí potřeby. Není potřeba nic na spaní, dostaneme povlečení.

STRAVA: je zajištěna od páteční večeře po nedělní oběd. Celý víkend bude průběžně teplý čaj. Vybavená kuchyně je v objektu.

CENA VÝLETU: 500,— Kč (zahrnuje jízdné, stravu a ubytování) + nějaké to kapesné.

PLÁN: páteční příjezd do Studence, cca 20 minut pěšky do Bukoviny, ubytování, večeře a rádobyveselý večer s částečným odhalením sobotní budoucnosti. V sobotu den plný neočekávaný zvratů a překvapení s neuvěřitelným večerním vyvrcholením. V neděli nedělní snídaně, balení za zpěvu balicích písní, nedělní oběd a vycházkový přesun na nádraží v Martinicích s následujícím železničním návratem do Prahy.

Prosíme o potvrzení účasti na 602 234 314 — Milan Mžourek (stačí SMS) nebo e-mail: kos@balloonclub.cz. Veškeré dotazy tamtéž.

Včasné potvrzení účasti je tentokrát velice žádoucí, vzhledem k tomu, že chceme zajistit místenky do autobusu. V případě nutnosti jedou další autobusy v 16:45 a 17:30, ale rádi bychom jeli pohromadě. Žádáme hlavně ty z rodičů, kteří jsou naši kamarádi či příbuzní, aby se tentokrát na potvrzení účasti nevykašlali, pokud tuto pozvánku neztratí ještě dříve než ji přečtou.

Vzhledem k ideální poloze věříme, že naše krkonošská trojka (Kamila, Lenka & Jakub) dorazí pěšky (s Matýskem na zádech? :-).

Těšíme se na Vás