Milí balónoví plavci,
TOM 19151 – "Ballon Club" si vás dovoluje upozornit, že speciálně pro vás připravil...


aneb "Dobrodružná výprava s notovou osnovou a buzolou..."

pátek 6. 10. - neděle 8. 10. 2006


Podrobné informace (notičky)

TERMÍN: pátek 6. 10. – neděle 8. 10. 2006

ODJEZD: v pátek 6. 10., sraz v 16:00 na nástupišti stanice metra Černý most (odjezd autobusu směr Vrchlabí – Špindlerův Mlýn v 16:20 z nástupiště č. 2, cílová zastávka je Studenec, pošta).

PŘÍJEZD: v neděli 8. 10. na Hlavní nádraží, sraz v 18:10 uprostřed u pokladen (příjezd vlaku v 18:00 – R742 ze směru Meziměstí – Chlumec nad Cidlinou, vyjíždíme v 15:12 ze stanice Martinice v Krkonoších s přestupem v Chlumci nad Cidlinou).

UBYTOVÁNÍ: v bývalé škole v obci Bukovina u Čisté mezi Novou Pakou a Vrchlabím (viz orientační mapka).

S SEBOU A NA SEBE: teplé oblečení a dobré boty. Nezapomeňte na pláštěnku a mycí potřeby. To vše v pohodlném batohu. Na spaní není potřeba nic – na místě je povlečení. Hudební nástroj (pochopitelně) vítán.

STRAVA: je zajištěna od páteční večeře do nedělního oběda. Průběžně k dispozici teplý čaj. Místní kuchyň obslouží osvědčené táborové kuchařky.

CENA VÝLETU: 500 Kč (zahrnuje jízdné, stravu a ubytování) + nějaké to kapesné.

PLÁN: po pátečním příjezdu do Studence cca 20 minut chůze do cílového objektu, ubytování, večeře a večer plný písní s očekáváním věcí příštích. Hlavní program Bukovinského hudebního podzimu je plánován na celý sobotní den, který bude ukončen závěrečným galakoncertem. Po vydatné nedělní snídani bude následovat balení a procházkový přesun na nádraží odkud vyrazíme společně k domovům. To vše opět za mohutné podpory pěvců a jejich hudebního doprovodu.

Prosíme o potvrzení účasti do 2. 10. na 602 353 274 – Jiří Karlík nebo 603 224 374 – Filip Novák (stačí SMS). Můžete také použít známou e-mailovou adresu: kos@balloonclub.cz. Podrobnější informace získáte tamtéž. Opravdu potřebujeme potvrzení účasti vzhledem k tomu, že chceme dopředu zajistit místenky do autobusu. Toto platí (dvojnásob) i pro naše kamarády a příbuzné!
V případě nutnosti může část jet pozdějším autobusem (17:30), ale celou akci by to mohlo zkomplikovat.

Doufáme také, že nás svou (vzhledem k šikovné poloze) návštěvou potěší i krkonošští a snad v plné sestavě.

Těšíme se na Vás