VÁŽENÍ RODIČOVÉ,

s mírným zpožděním, vzhledem k nastalé situaci, Vás informuji o letošním táboře.

My jsme samozřejmě stále připraveni tábor uskutečnit dle plánu, ale nezbývá nám než čekat, jak se rozhodne vláda ČR. Nějaké nesmělé poznámky již padly, je to ale jen všeobecné zmatené tápání. Doufejme, že do konce dubna budeme vědět víc. Je ale možné, že se vše několikrát změní a přehodnotí, jak už jsme měli možnost sledovat v jiných případech.

S vedoucími jsme už probírali i možná řešení v případě různých omezení, ale zatím vycházíme z toho, že tábor se bude konat v plném rozsahu.

Proto připomínám, že termín letošního letního dětského tábora Balloon Clubu je

pátek 31. 7. ? sobota 15. 8. 2020

V příloze Vám zatím posílám přihlášku a informace ke konání tábora v klasickém rozsahu. Přihlášku Vám posílám jako PDF formulář. Takže stačí jen otevřít v Acrobat Reader, kliknout na příslušné políčko a vyplnit. Přihlášku si potom uložte a do názvu přidejte příjmení a jméno dítěte. V případě sourozenců proces opakujte a přihlášku uložte pod dalším jménem. Potom prosím poslat přihlášku/y e-mailem a já Vám potvrdím přijetí. Samozřejmě pro někoho je PDF formulář běžný, ale někdo se s ním možná nesetkal, proto podrobnější popis. Pokud by se přecejen nedařilo formulář vyplnit, můžete si prázdnou přihlášku normálně vytisknout, vyplnit ručně, naskenovat či ofotit a přiložit k e-mailu.

Budeme určitě opět potřebovat originály přihlášek, ale zatím volíme tuto zrychlenou verzi pro přehled o přihlášených dětech.

Až budeme znát skutečný stav věcí pošleme i další dokumenty s doplňujícími pokyny.

Doufáme, že i přes složitou situaci nedojde ke zrušení táborů a 31. 7. se setkáme u odjezdu na tábor.

Přihláška a informace ke stažení.

Se srdečným pozdravem,
Milan Mžourek
+420 602 234 314
milan.mzourek@prodtp.cz

 

[CNW:Counter]