VÁŽENÍ RODIČOVÉ,

Ledy se pohnuly a informace o pořádaní táborů přicházejí. Zatím to pro nás vypadá dobře, protože náš tábor bude, dle aktuálního rozhodnutí, možné uspořádat v původním termínu i rozsahu.

Zde můžete stáhnout všechny dokumenty potřebné k účasti dětí na táboře jako každý rok. Pročtěte si prosím "Informace_2020", pokud jste tak již neučinili, protože byly i v předchozím e-mailu a zůstávají stejné. Připomínám, že je nutné doručit nám i originál podepsané přihlášky, protože z právního hlediska nemůžeme bez něj dítě na tábor přijmout. Můžete poslat poštou, ale protože jste již posílali elektronické přihlášky, stačí originál přihlášky odevzdat s ostatními dokumenty u odjezdu. Jen prosím na to nezapomeňte. Příjem přihlášek končil 22. 5. 2020. Pokud někdo z pravidelných účastníků přihlášku ještě neposlal, ale chtěl by se tábora zúčastnit, prosím o urychlené zaslání. Nyní již přijímáme zájemce, kteří se nám ozývají poprvé a kapacita tábora se plní. Platbu prosím zašlete na náš účet do 19. 6. 2020, tedy v termínu a ceně, které jsou uvedeny v "Informacích_2020".

Je nutné počítat na táboře s určitými opatřeními, které budou přísnější oproti předchozím ročníkům. Bude samozřejmě kladen důraz na zvýšenou hygienu, přístup k výdeji stravy a do jídelny bude přes stanoviště s dezinfekcí rukou apod. V nejvytíženějších časech bude také nezbytný zvýšený dozor na umývárně a u toalet. Kromě těchto samozřejmostí musíme počítat s tím, že během tábora nebude možné jeho prostor a blízké okolí opouštět. Náš program to zásadně nenarušuje. Kolem tábora je rozsáhlý les, který můžeme využívat, aniž bychom se dostali do obydlených oblastí. Výlet a puťák ovšem nepřipadají v úvahu. Puťák lze nahradit krátkým tábořením v okolí tábora, na výlet musíme zapomenout. Nebudou možné ani jakékoliv návštěvy rodičů v táboře. V případě opožděných příjezdů nebo dřívějších odjezdů bude nutné předání dítěte tzv. "na půli cesty", tedy někde poblíž tábora dle domluvy.

Včas vám také sdělíme, jak bude nutné řešit např. onemocnění dítěte provázené horečkou. Je možné, že v tomto případě bude nutné si dítě odvézt z tábora až do vyléčení. Vycházíme ze současných pravidel v případě jakýchkoliv změn či upřesnění vás budeme informovat. Můžeme jen doufat, že omezení bude nakonec méně než očekáváme, ale vše, co bude nařízeno ohledně konání táborů budeme muset bezpodmínečně dodržet.

Budeme se těšit, že i přes složitou situaci si tábor nakonec užijeme jako vždy.

S pozdravem, za všechny vedoucí i personál,
Milan Mžourek
+420 602 234 314
milan.mzourek@prodtp.cz

 

[CNW:Counter]