Vážení rodičové,

Termín letošního tábora je sobota 30. 7. - sobota 13. 8. 2022.

Link na on-line přihlášku: https://forms.gle/31SBu6MketnEf7ax9

Tato novinka se vloni osvědčila a velice nám zjednodušila administrativu. Nemusíte se ničeho obávat, formulář přihlášky je jednoduchý a přehledný a po vyplnění všech kolonek stačí kliknout jen na tlačítko odeslat. Na e-mailovou adresu zadanou v přihlášce vám potom dorazí její kopie, což je zároveň i potvrzení přijetí přihlášky. Nemusíte si nic dále ověřovat, rezervace pobytu je platná.

Všechny potřebné dokumenty v jednom balíku: komplet.zip

Součástí dokumentů v balíku a odevzdávaných při odjezdu u autobusu je i klasická ručně vyplněná a podepsaná přihláška, protože z právního hlediska musíme mít podepsaný originál.

Doufáme, že žádná epidemie už pořádání tábora neovlivní a žádné další dokumenty nebudou třeba. Pokud by se přece jen něco objevilo, budeme vás včas informovat.

Moc prosíme o pečlivé přečtení všech informací, a teprve po zjištění případného nedostatku o dotazy na příslušné téma. Děkujeme. :-)

 

Cena letošního tábora je 5.900,- Kč za jednoho účastníka (za 2 sourozence to bude 11.500,- Kč a za 3 sourozence 17.000,- Kč).

Pokud s námi pojedete letos poprvé a potřebujete více informací o táboře, zavolejte nebo napište, rádi vám zodpovíme všechny otázky. Nějaké informace i fotky z tábora můžete vidět i na našem Facebooku.

Těšíme se na vás a doufáme, že nám letošní tábor zase vyjde tak, jak si všichni přejeme.

Za všechny vedoucí a personál