Podzimní výlet s Balloon Clubem
Žďár u Staré Paky

26. - 28. 9. 2003


Neohrožení vzduchoplavci, milé ozdoby balónových košů!

Tak se nám podařil podzimní výlet. Ochotná kamarádka obětuje rodinnou chalupu našemu víkendovému řádění. Zveme všechny, kterým se na táboře líbilo a chtějí se setkat s kamarády na víkendový výlet.
Náš cíl je zhruba 40 minut pěší chůze od Staré Paky v podkrkonošské vesničce Žďár, kde byl zaznamenán výskyt neznámého blíže nedefinovaného tvora. Náš vysoce specializovaný vědecký tým se pokusí zjistit o koho (nebo o co) se jedná. Věřím, že i náš akademický orchestr nás podpoří a taktéž skupina MA
řečená emáčka (Martin + Adam neboli Mladí Akademici) se nedá zahambit.

ODJEZD: v pátek 26. 9. 2003, sraz v 15:40 uprostřed u pokladen Hlavního nádraží (přistavení vlaku 16:04, odjezd v 16:13).

PŘÍJEZD: v neděli 28. 9. 2003 v 17:50 na Hlavní nádraží (sraz opět uprostřed u pokladen!)

S SEBOU: oblečení a dobré boty na víkend a všichni hlavně spacák (!!!), ti starší (od 12 let) i karimatku. To vše v pohodlném batohu. Nezapomeňte na pláštěnku a mycí potřeby.

UBYTOVÁNÍ: na chalupě naší táborové kuchařky Petry. Ti menší v pokojích na posteli, ti starší v podkroví na karimatkách.

STRAVA: je zajištěna od páteční večeře (polévka+chléb) do nedělního oběda. Vařit budeme v útulné kuchyni na chalupě, veškeré nádobí je k dispozici.

CENA VÝLETU: 400,- Kč (zahrnuje jízdné, ubytování a stravování).

Prosíme o potvrzení účasti na 602 234 314 - Milan Mžourek (může být i SMS) nebo e-mail: kos@balloonclub.cz. Veškeré dotazy tamtéž.

Tak ahoj, a nemusíte se těšit na nás, protože my se těšíme na Vás.