pátek 7. 10. - neděle 9. 10. 2011

Přátelé, kamarádi,
řečeno slovy permoníka "Já fárám dolu do dolu a doluJU RUDU", zavzpomínáme na to, s kým si na táboře hráli Ještěrky, ale hlavně využijeme permoníkových zkušeností, abychom se dobře připravili na dlouhé zimní večery. Bude to náročná mise i pro staré táborové matadory, protože ti nejmenší už permoníka poznali a leccos se od něj naučili. Permoníci z Podkrkonoší nás totiž zvou na své proslulé Potměšilé hry, než se na celou zimu schovají ve svých dolech a jejich tajných chodbičkách. A my jim dokážeme, že na ně máme a nakonec jim zazpíváme vítěznou píseň s podporou našeho orchestru.


TERMÍN: pátek 7. 10. - neděle 9. 10. 2011

KDE: v bývalé škole v Bukovině u Čisté (viz mapka)

ODJEZD: pátek 7. 10. z hlavního nádraží, sraz v 17:30 v hale u průchodu k pokladnám. (R 963, odjezd 18:09, Chlumec nad Cidlinou 19:27 - 19:33 přestup na Sp 1875, Martinice v Krkonoších 20:58, dále objednaný minibus do Bukoviny, kde bude zatopeno, připraven teplý čaj a něco k snědku a samozřejmě rozestláno).

NÁVRAT: 9. 10. na hlavní nádraží, sraz v 18:00 v hale u průchodu k pokladnám. (Sp 1870, Martinice v Krk. 15:00, Chlumec nad Cidlinou 16:26 - 16:29 přestup na R 854 "Cidlina", příjezd do Prahy na hlavní nádraží 17:47).

STRAVA: bude zajištěna od páteční večeře do nedělního oběda + svačiny na cestu. Průběžně k dispozici teplý čaj. Do místní kuchyně vypustíme osvědčený postrach štíhlých linií - naše neohrožené a drsnými podmínkami vytrénované kuchařky.

A CO NÁS ČEKÁ: spousta her, které na nás ušila banda permoníků z Podkrkonoší. Musíme jim dokázat, že se umíme vypořádat i s úkoly, na které není tak dobře vidět. Musíme našpicovat uši, zašmejdit čumákem, procvičit paměť a orientaci v těsných a neznámých chodbičkách, kde se tahle mrňavá fousatá a uchechtaná havěť prohání. A že to nebude zrovna hračka ...

S SEBOU & NA SEBE: teplé oblečení a dobré boty. Nezapomeňte na pláštěnku a mycí potřeby, to vše v pohodlném batohu (v neděli jdeme na nádraží cca 5 km pěšky). Na spaní není potřeba nic, na místě je povlečení. Dále šátek na zavázání očí - budeme hrát potměšilý permonický hry a dole v dole je tma ... :-)

CENA VÝLETU: 700 Kč (zahrnuje jízdné, stravu a ubytování) Je možné si vzít nějaké to kapesné, ale nutné to není, vše je zajištěno.

Prosíme o potvrzení účasti do 3. 10. 2011 na: 603 224 374 - Filip Novák či 602 353 274 - Jiří Karlík (stačí SMS). Můžete také použít známý e-mail: kos@balloonclub.cz.

Prosíme vás o NUTNÉ POTVRZENÍ ÚČASTI pro zajištění stravy, atd. - Toto platí (dvojnásob) i pro naše kamarády a příbuzné!!!

Tak ahoj, a nemusíte se těšit na nás, protože my se těšíme na Vás.

Kdo už potvrdil účast

Balónoví plavci: Kateřina Kulhavá, Jan Horníček, Jakub Pavlovský, Eliška Honzíková, Daniel Šťastný, Pilík Matěj, Petr Karlík, Adam Šťastný, Markéta Čermáková, Tereza Kozová, Anna Tomanová, Markéta Kulhavá, Denisa Karlíková, Ondra Cihla, Kryštof Mlázovský, Hanka Krátká

Balónoví instruktoři: Filip, Miži, Jirka, Eliška, Standa, Petra Cihlová, Marta, Pavlíček, Vojta Strnka, GaGa

Balónoví hosté: Petra s Vojtou a Kryštofem, Martin s Edou a Robertem, Markéta s Kubou, Tomáš Richer s Honzíkem a Verunkou